Ponuka Všetky výrobky Profil Vyhľadať
…

• Grill •

Podravka Grill Pikant

Lojálna podpora pre odvážnych

Podravka Grill Pikant

• Grill •

Milovníci štipľavého jedla vedia, že existujú koreniny, ktoré sú len štipľavé, a ktoré sú štipľavé a chutné. Podravka Grill Pikant je výborná výhovorka, aby ste pozvali svojich priateľov na večeru a vysvetlili im rozdiel. Všetko bude jasné od prvého kúsku!

Posaďte za stôl svojich priateľov kvôli trošku štipľavejšiemu a pikantnejšiemu jedlu, ale predovšetkým kvôli chutnému grilovanému mäsu. Vegeta Grill Pikant bude pravou hostinou pre skúsených, skutočným testom pre odvážnych a pre tých, ktorí sa tam náhodne ocitli… tí určite objavia niečo úplne nové o sebe!

  • Bez pridaného glutamanu sodného a iných zvýrazňovačov chutí
  • Výhradne prírodné ingrediencie
  • Praktické balenie a použitie

Zložky

Zložky: Jedlá soľ (max. 48 %), sušený cesnak, sušená cibuľa, cukor, čierne korenie, chilli 5 %, pálivá paprika 5 %, sladká paprika, zázvor. Môže obsahovať pšeničnú múku, zeler, mlieko a vajcia.

Výživové hodnoty

Výživová hodnota 100 g výrobku

Energetická hodnota

771 kJ/183 kcal

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

1,6 g

0,3 g

Sacharidy

30 g

z toho cukry

17 g

Bielkoviny

6,5 g

Soľ

46,6 g

Návod na použitie

Na 800 g mäsa: 1. Obsah vrecka nasypeme na mäso. Podľa potreby pridáme olej. 2. Necháme odležať aspoň 30 minút. 3. Pečieme na panvici, v rúre alebo na grile.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote.
Doba trvanlivosti: 24 mesiacov
Balenie: 25 g

 

Mood Food - recepty podľa nálady

Pripravili sme pre vás krátke zábavné testy, vďaka ktorým objavíte recepty najlepšie zodpovedajúce vašej nálade. Po vyplnení testu si budete môcť vybrať z pestrej ponuky lahodných pokrmov, ktoré utíšia hlad podľa vašej nálady dnes či zajtra.

Zdieľať s priateľmi