Ponuka Vyhľadať

Podravka opäť získala ocenenie Superbrands!

Už piatykrát v spoločnosti najlepších!

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Superbrands Award 2016. Obhájili sme tak zisk ocenenia z predchádzajúcich rokov a potvrdili správnosť zaradenia do skupiny elitných značiek, ktoré sa úspešne rozvíjajú a neustále zvyšujú hodnotu svojej značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Proces výberu značky sa skladá z viacerých kôl a jednotlivé značky sa do neho nemôžu prihlásiť. O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. 

Medzinárodný program Superbrands

Tento program vznikol bol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

Zdieľať s priateľmi