Ponuka Vyhľadať

Podravka v novom šate na ceste k novým kulinárskym zážitkom!

Podravka ochucovadlo, ktoré je vám v kuchyni vždy nablízku a inšpiruje vás k príprave delikátnych pokrmov, má po 10 tich rokoch nový obal! Obľúbená značka Podravka, ktorá  je už viac ako 50 rokov vaším verným spoločníkom, sa prezliekla do nového šatu, nielen na Slovensku, ale aj v rámci 40 svetových trhov.

Pestrá zelenina, ktorá je zobrazená na prednej a zadnej strane obalu, po otvorení balenia, naplní vašu kuchyňu vôňou a bohatou chuťou. Symbol lyžičky s ochucovadlom, ktorý je úzko spätý so samotným výrobkom, je dôležitý prvok nového dizajnu. Logo Podravka sa taktiež nevyhlo príjemnej zmene, zmenil sa tvar loga, písmo a pozitívnou zmenou prešiel aj známy Podravka kuchár

Nový dizajn obalu, nové trendy

Zmena obalu nie je častým javom, a to predovšetkým kvôli zložitosti procesu, veľkého množstva rozdielnych gramáží výrobku, a v neposlednom rade aj z dôvodu zaužívaných zvykov našich zákazníkov. V každom prípade bol nový dizajn Podravky vytvorený tak, aby odzrkadloval nové kulinárske trendy.

Podravka, ktorá myslí na zvyklosti svojich zákazníkov, no zároveň udáva najnovšie kulinárske trendy,  vás inšpiruje k novému štýlu varenia. Chce u vás prebudiť kreativitu vo varení a motivovať vás k príprave neobvyklých receptov. Nový obal ochucovadla sa tak stáva symbolom  zmien vo varení, vaša kuchyňa sa zmení na miesto stretnutí a zážitkov s vašimi priateľmi, kuchyňa bude kulinárskym ihriskom a predovšetkým miestom pozitívnych emócií.

Nový obal bol vytvorený pre všetkých tých, ktorí chcú obohatiť svoje kulinárske umenie, i pre tých, ktorí chcú napredovať v kuchyni a objaviť fantastický kulinársky svet plný delikátnych vôní, chutí a nových dobrodružstiev!

74.100.000 kusov rôznych Podravka výrobkov sa vyrobí ročne.

Zdieľať s priateľmi