Ponuka Vyhľadať

Skvelá chuť s AnjelSKým pocitom

Varenie je dobrodružstvo a výzva, s ktorou sa stretávame každý deň. Pri varení môžeme popustiť uzdu svojej fantázii, experimentovať, ochutnávať a teraz dokonca aj pomáhať. Počuli ste už o anjelSKom tovare?

Charitatívna organizácia Dobrý anjel spojila dobré značky pre dobrú vec. Od 1. septembra 2017 spúšťa unikátny a dlhodobý projekt, v ktorom môžu odteraz ľudia pomáhať aj kúpou obľúbených potravín a drogérie. Na úvod sa v ňom spojilo sedem značiek, top vo svojom segmente, ktoré na dlhú dobu označia vybrané výrobky ako anjelské alebo v rámci projektu vytvoria nový dizajn obalu takémuto anjelskému výrobku. Z označených výrobkov budú každý mesiac prispievať 2% z jedného predaného výrobku.

Celá získaná suma, pričom hovoríme o tisícoch eur mesačne, bude do posledného centu prerozdelená rodinám v Systéme Dobrý anjel. Ceny výrobkov sa pritom kvôli projektu vôbec nemenia.

Jedným z anjelských produktov je aj Podravka ochucovadlo 200g. Od 1. septembra 2017 vám preto s Podravkou môže chutiť ešte lepšie. Z každého predaného kusu Podravky 200g, označeného logom AnjelSKý a známym logom organizácie Dobrý anjel, poputujú 2% ceny na pomoc chorým deťom a ich rodičom. Podravka vám, okrem pozdvihnutia chute pripravovaného pokrmu a použitých surovín, prinesie aj anjelSKý pocit. Nezaplatíte nič navyše, a okrem originálneho spojenia korenín a sušenej zeleniny, si s výrobkom obľúbeným v nejednej kuchyni, vychutnáte aj 100% dobrého pocitu.

"Na projekte Anjelský sa nám mimoriadne páčila myšlienka, ktorá jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom šíri spolupatričnosť medzi ľudmi, a zároveň nám všetkým dáva možnosť pomôcť už pri bežnom nákupe. Naše firemné motto hovorí, že Podravka je spoločnosť so srdcom, preto sme ho s radosťou vložili aj do tohto projektu," hovorí Ing. Miroslav Rybár, generálny riaditeľ spoločnosti Podravka.

Podobný projekt existuje i v zahraničí – bol založený spevákom Bonom z U2 a volá sa RED.  Ikonické značky ako Apple, Coca Cola či Vespa vyčlenili zo svojej produktovej rady pre RED jeden výrobok, z predaja ktorého je časť zisku určená na podporu boja proti AIDS.

"My sme sa rozhodli ísť cestou rýchloobrátkového tovaru, pretože naši darcovia sú zvyknutí pomáhať pravidelne a aj rodinám posielame pomoc každý mesiac," hovorí Ľudmila Kolesárová, marketingová manažérka Dobrého anjela. " Veríme, že sme našli novú cestu, ako pomáhať rodinám chorých ešte viac."

Do Projektu Anjelský sa zapojili tieto značky:

Popradský čaj

Dixi

Podravka

Tatranské mliekarne - Tami

Radoma

Colgate

Mlyn Pohronský Ruskov

Viac informácií o projekte a anjelSKych výrobkoch nájdete na www.anjelsky.sk.

Prajeme vám dobrú a anjelSKú chuť!

Zdieľať s priateľmi