Ponuka Vyhľadať

Varenie bez obmedzení

Keď vstúpite do kuchyne, nemyslite na to, čo neviete. Dôverujte svojim zmyslom. Fantázia je váš jediný recept! Porušte pravidlá, improvizujte. Vyzbroj sa známym a vykroč do neznáma. A keď potrebujete odvahu, s dôverou sa obráťte na ochucovadlá Podravka: vďaka nim bude mať pripravený pokrm vždy dokonalú chuť. Stačí potom už len variť!

Aj vy môžete variť ako uznávaný šéfkuchár!

Zahoďte nudu! Uviažte si zásteru a pustite sa do nových dobrodružstiev. 

Zalistujte v kuchárskej knižke a vydajte sa do ďalekých krajín bez toho, aby ste opustili bezpečný prístav vašej kuchyne. Fantázia totiž nepozná hranice a exotické vône vás vezmú na cestu okolo sveta. Dokonca nebudete potrebovať ani cestovný pas... Stačia vám ochucovadlá Podravka!

Nebojte sa ušpiniť si ruky

Vyhrňte si rukávy a vykročte za novým dobrodružstvom. Môžete kombinovať a tvoriť, bez ohľadu na zložitosť receptu či vaše skúsenosti. 

Ak dokážete bez návodu zostaviť kuchynskú skrinku, prečo by mal byť pre vás problém kus mäsa! So spojencom, akým sú ochucovadlá Podravka, si môžete byť istí, že výsledok vždy očarí vašich priateľov... a priateľky!

Hody pre vaše zmysly

Od tradičného ragú z tresky až po slávnostné pečené bravčové mäso – spomienky na hojnosť jedla počas sviatkov vás vždy zahrejú pri srdci... a žalúdku. 

Neprepadajte však panike, keď na vaše dvere zaklope rodina či priatelia. Ochucovadlá Podravka vás budú inšpirovať k tomu, aby ste tradičné recepty pretvorili svojím vlastným štýlom a odvážne, bez strachu, vyskúšali nové. A nemusí to ostať len pri sviatočnom menu – vďaka vašim rafinovaným výtvorom môžete aj vo všedný deň pripraviť hostinu pre vaše zmysly.

Nové chute – nové priateľstvá

Je príjemné len tak sedieť pri stole a družne debatovať, prečo však nezačať už v kuchyni ešte skôr, ako sa bude podávať jedlo.

Spoločné varenie je zážitok, ktorý ľudí zbližuje, je to príležitosť, kedy sa hravou formou môžeme s ostatnými podeliť o svoje nápady a skúsenosti a spoločne stráviť kvalitný čas. Hovorí sa, že cesta k jeho alebo jej srdcu vedie cez žalúdok, to isté však platí o nadväzovaní priateľstiev – vyskúšajte a uvidíte!

Lahodné jedlo pre krásne spomienky

Iba málo vecí nás dokáže dojať, utešiť alebo rozveseliť tak ako jedlo. 

Dokonca aj k tým najjednoduchším pokrmom si vytvárame citové väzby, keďže ich spájame s okamihmi, keď sme ich prvý raz ochutnali. Ak vás pri pomyslení na chvíle strávené v kruhu rodiny usadenej okolo stola prepadne nostalgia, utíšte vašu túžbu po spoločnosti lahodným jedlom, na ktorom ste si spoločne pochutnávali. A vždy, keď budete pripravovať nové chutné pokrmy, nezabúdajte zapojiť vašu tvorivosť – pretože v skutočnosti vytvárate budúce spomienky!

Zdieľať s priateľmi