Ponuka Všetky výrobky Vyhľadať
…

• Natur •

Podravka Natur

Inšpirácia priamo z prírody

Podravka Natur

• Natur •

Niektoré veci sa dejú prirodzene, napríklad keď sa človek zaľúbi. Rovnako sa prirodzene zaľúbite, keď prvýkrát ochutnáte Podravka ochucovadlo Natur. Tento výrobok je výsledkom spolupráce špičkovej technológie a samotnej prírody. Čo ho robí tak výnimočným? Predsa veľké množstvo zeleniny! Na prípravu 300 gramov tohto výrobku je potrebných až 900 gramov zeleniny.

Podravka ochucovadlo Natur obsahuje iba prirodzené chute. Nie sú v ňom žiadne zvýrazňovače chuti, umelé arómy či farbivá. Za svoju plnú chuť vďačí výnimočnej kombinácii sušenej zeleniny a najjemnejších korenín. Prirodzene chuťovo ladí so všetkými druhmi mäsa a zeleniny a vás, samozrejme, bude inšpirovať k vytváraniu nových kulinárskych kreácií!

  • Bohatosť prirodzených chutí a vôní
  • Neobsahuje zvýrazňovače chuti ani umelé farbivá
  • Obsahuje množstvo zeleniny

Návod na použitie

Počas varenia alebo pred pečením pridajte 1 lyžičku (asi 3 g) Podravka ochucovadla Natur na 250 gramov pokrmu. Hodí sa na dochutenie polievok, omáčok, šalátov, cestovín, ryže alebo pokrmov zo zemiakov. Mäso a ryby dobre posypte z oboch strán. Pokrm už nesoľte.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote.
Doba trvanlivosti: 24 mesiacov
Balenie: 150 g, dóza 300 g, 450 g

Zložky

Jedlá soľ (max. 58%), sušená zelenina 30% (mrkva, paštrnák, cibuľa, zemiak, zeler, pór, paprika, petržlenová vňať, cesnak), cukor, kvasnicový extrakt, koreniny (čierne korenie, kurkuma, kôpor).

Výživové hodnoty

Výživová hodnota 100 g výrobku

Energetická hodnota

642 kJ/152 kcal

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

0,9 g

0,5 g

Sacharidy

28 g

z toho cukry

23 g

Bielkoviny

4,4 g

Soľ

54,8 g

Ďalšie balenia

dóza 300 g

Mood Food - recepty podľa nálady

Pripravili sme pre vás krátke zábavné testy, vďaka ktorým objavíte recepty najlepšie zodpovedajúce vašej nálade. Po vyplnení testu si budete môcť vybrať z pestrej ponuky lahodných pokrmov, ktoré utíšia hlad podľa vašej nálady dnes či zajtra.

Zdieľať s priateľmi